SÓWKI – SPOTKANIE Z LOTNIKIEM

Dnia 27.04.2018r grupę Sówki odwiedził Pilot śmigłowca wojskowego p. Ireneusz Winnik. Marzeniem niejednego przedszkolaka jest zostać pilotem, dlatego dzieci z wielką radością przywitały przybyłego gościa.

Prelekcja, która przedstawił p. Ireneusz umożliwiła dzieciom poznanie ubioru pilota oraz sprzętu lotniczego. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem oglądały osobiste wyposażenie pilota, mundury, hełm z mikrofonem, zestaw ratowniczy, mapy pilota.

Dzieci brały aktywny udział w spotkaniu i chętnie zadawały pytania. Spotkanie było niezwykle atrakcyjne i interesujące.

Na zakończenie przedszkolaki podziękowały p. Ireneuszowi za wizytę wręczając laurkę, natomiast pan Irek obdarował dzieci słodyczami.