PSZCZÓŁKI – WYCIECZKA DO OŚRODKA „AZYL” W MIRONICACH

Dnia 8 maja dzieci z grupy „Pszczółki” wybrały się na wycieczkę do Ośrodka „Azyl” w Mironicach na warsztaty pt. „Przygoda Indiańska”.

Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji: zajęcia kulinarne – pieczenie i zdobienie babeczek oraz ich smakowanie, zajęcia plastyczne – wykonanie indiańskiego pióropuszu, oczywiście po wcześniejszych rozmowach na temat tego plemienia. Po zajęciach w altanie nadszedł czas na zajęcia na świeżym powietrzu. „Pszczółki” strzelały z łuku do celu, karmiły kozy, kuce oraz konie, króliczki oraz różne gatunki kur. Panie prowadzące warsztaty oprowadziły również nas po stawach hodowlanych oraz pokazały w nich żyjące ryby. Na zakończenie pobytu w „Azylu” czekała dla dzieci zabawa na placu zabaw.

To był dzień pełen wrażeń oraz aktywności fizycznej.

 

……