BIAŁE WIERSZOWANIE – KONKURS RECYTATORSKI

26 kwietnia w naszym Przedszkolu odbył się patriotyczny konkurs recytatorski „Jesteśmy Polką i Polakiem”, który był VIII edycją konkursu „Białe Wierszowanie”. Uczestnikami konkursu były przedszkolaki z naszej placówki.

Konkurs był okazją do wspólnego świętowania obchodzonej w tym roku setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz zbliżających się świąt majowych.
Biorące udział w konkursie przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności artystyczne na wysokim poziomie. Przygotowane stroje oraz akcesoria urozmaicały występy. Jury nie miało łatwego wyboru. Jury w składzie: Pani Anna Mołodciak – Wójt Gminy Kłodawa, Pani Magdalena Turski – dyrektor Biblioteki w Kłodawie, Pani Dorota Żołądziejewska – dyrektor Szkoły w Kłodawie oraz Jarosław Pikuła – dyrektor GOK w Wojcieszycach.

Komisja wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz wyróżnienia.

Z naszego konkursu nikt nie wyszedł bez nagrody oraz dyplomu.

Gratulujemy wielkich talentów oraz życzymy wielu sukcesów.

……