ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE MOTYLE

ZAKOŃCZENIE ROKU i POŻEGNANIE  W GRUPIE MOTYLE

Pasowanie było oficjalną częścią dnia, po czym dalsza część uroczystości nastąpiła w naszej sali.

Dla dzieci przygotowałyśmy piękne dyplomy i słodki poczęstunek. Następnie inicjatywę przejęli NASI WSPANIALI RODZICE, którzy przywieźli ciasta, bezy, owoce soki, kawę i tak uświetnili pożegnanie z przedszkolem swych pociech i nas pracowników.

Pani Dyrektor Katarzyna Szpyra pożegnała dzieci i rodziców, po czym wręczyłyśmy podziękowania dla Rodziców oraz dyplomy dla dzieci. Serdeczne słowa wywołały wzruszenie i wielką radość z sukcesów dzieci.

Życzymy naszym Absolwentom, aby każdy nowy etap życia dawał im poczucie dobrze wykonanej pracy i samozadowolenia z włożonego wysiłku. 

Rodzice, życzymy aby każde dobro, którego doświadczyliśmy od Was , powróciło do Was zwielokrotnione. 

Dominika Krasuska

Paulina Imbiorska

Anna Żołądziejewska

 ……