PSZCZÓŁKI – WITAMY PO WAKACJACH

PIERWSZE DNI W PRZEDSZKOLU, CZYLI CO SŁYCHAĆ U „PSZCZÓŁEK” PO WAKACJACH 

Jak to dobrze, że znów jesteśmy w Przedszkolu!
1 września dla „Pszczółek” rozpoczął się kolejny wspaniały rok, który dostarczy wszystkim wielu niezapomnianych, radosnych wrażeń.
Pięknie przystrojone sale, kolorowe zabawki, ciekawe książki doczekały się wreszcie przybycia przedszkolaków. Znów po przedszkolnym korytarzu niesie się echo wesołych, dziecięcych piosenek i szczerych uśmiechów ze wspólnych, ulubionych zabaw.
A co nowego słychać u „Pszczółek”?
Wszystko dobrze! Śmiało można powiedzieć, że w przedszkolu czują się jak we własnym domu. Przedszkolaki pełne zapału wrócili po wakacjach i z ciekawością przeglądają książki, w których w tym roku będą pracować. We wtorkowy poranek chętnie wykonywały ćwiczenia i zabawy logopedyczne z Panią Pauliną Nassan – Wrońską.
Wrześniowe słońce zaprosiło wszystkie przedszkolaki do ogrodu, by tam znów mile spędzać czas.
Dzielimy się z Wami naszymi wspomnieniami z pierwszych dni w przedszkolu, życzymy przyjemnych wrażeń!