SMERFY – PIERWSZE DNI W PRZEDSZKOLU PO WAKACJACH

Pierwsze dni w przedszkolu dla Smerfików były pełne emocji. Przedszkolaki zapoznały się z nową salą, łazienką oraz z nowymi znaczkami w szatni. 1 września dzieci pobawiły się wspólnie, śpiewały znaną im piosenkę „Jestem sobie Przedszkolaczek” oraz odwiedziła nas Pani Dyrektor, która poczęstowała dzieci zdrowymi żelkami. Tego dnia udało nam się również wyjść na pierwszy wspólny spacer. W kolejnych dniach Przedszkolaki spotkały się z Panią Pauliną Nassan – Wrońską i zapoznały się ze specyfiką pracy Logopedy oraz poznały „pomocników” logopedycznych. Wyjście na plac zabaw było również miłym wydarzeniem dla naszych Smerfów. Chętnie bawiły się i korzystały z pięknej pogody, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy.