PRZEDSZKOLNY DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA U NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

„Uśmiech dziecka największym skarbem…” – w „Bajkolandii” o tym pamiętamy i dla dzieci mnóstwo atrakcji mamy.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe w przedszkolu tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Przygotowano wiele atrakcji.

Na podwórku przedszkolnym czekała motoryzacyjna niespodzianka. Przedszkolaki mogły pooglądać quada oraz mały motor crossowy, przymierzyć czy każdemu pasuje, a co najważniejsze odbyć przejażdżkę.  Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Radłowskiemu  i Pani Martynie Dankowskiej– rodzicom Jasia z grupy „Krasnoludki” za udostępnienie swoich pojazdów oraz słodki poczęstunek.

Na kolorowo ozdobionym placu zabaw pojawił się zamek dmuchany, na którym szalonych zabaw nie było końca, przedszkolaki wesoło bawiły się również na huśtawkach i zjeżdżalniach.

Nasze przedszkolne dzieci odwiedził wyjątkowy gość – Wójt Gminy Kłodawa Pani Anna Mołodciak z serdecznymi życzeniami oraz prezentami. Sołtys wraz z Radą Sołecką zapewnili naszym przedszkolakom słodką niespodziankę w postaci pysznych lodów.

 Po szalonej i bardzo wyczerpującej zabawie wszyscy mogli posilić się w czasie wspólnego poczęstunku.

W salach przedszkolnych dla dzieci czekały prezenty. Rada Rodziców obdarowała wszystkie dzieci kolorowymi wiatraczkami, od przyjaciela naszego przedszkola – soczki oraz bańki mydlane.

Mateusz Sz. grupy „Pszczółki” wraz z rodzicami podarował wszystkim przedszkolakom lizaki, a Julcia C z rodzicami (również z grupy „Pszczółki”) dostarczyli cukierki dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tak wspaniałego dnia!