Motyle- Dzień Dziecka

1 czerwca -Dzień Dziecka-  pełen zabawy i  radości.

Dziś nawet pogoda okazała się dla nas ława i mogliśmy świętować na  świeżym powietrzu. Plac zabaw zamienił się w park rozrywki, dzięki dmuchanym zamkom, na których bawiły się wspólnie Motyle i Sówki, przy dźwiękach ulubionych przedszkolnych przebojów.

Dzieci z radością powitały Panią Wójt, Annę Mołodciak zawsze pamiętającą o najmłodszych, przynoszącą słodkości i życzenia.

Sołtys Kłodawy Damian Żołędziejewski do życzeń dołączył pyszne lody dla wszystkich świętujących. Od Pani Dyrektor Stanisławy Szpyry przedszkolakom zostały przekazane kolorowe wiatraki.

Mieliśmy również słodki poczęstunek , o który zadbali Rodzice.

Niech radosne, beztroskie święto pozostanie w pamięci najmłodszych, zwłaszcza tych, którzy kończą przygodę z przedszkolem i stają u progu szkoły!