MOTYLE-WIZYTA MIKOŁAJA

Mikołajki to szczególny dzień w życiu każdego dziecka.To dzień magiczny, w którym pojawia się tak długo wyczekiwany gość- Święty Mikołaj,ale zanim to nastąpiło rano odwiedziła naszą grupę rodzice Ksawerego Kwiatkowskiego,którzy przekazali naszej grupie  wspaniałe prezenty od Mikołaja, którego spotkali w drodze do przedszkola .Otrzymaliśmy 2 globusy i mapę.Takie pomoce naukowe na pewno się przydadzą w grupie 6 latków.Serdecznie dziękujemy.
Po śniadaniu wybraliśmy się z dziećmi do głównej siedziby naszej placówki, gdzie dzieci oczekiwały na przyjście tak długo wyczekiwanego gościa.Mikołaj usłyszał nasze śpiewy i oklaski i wkrótce się pojawił .Obdarował każde dziecko łakociami i książeczką.Jakby tych atrakcji było mało odwiedziła nasze przedszkole również PANI  WÓJT ANNA MOŁODCIAK I PAN JAN KUBERA-SOŁTYS KŁODAWY I RADNY GMINY KŁODAWA.Znamienici goście obdarowali przedszkolaków i zaprosili na wigilię gminną 18 grudnia do Szkoły Podstawowej w Kłodawie.Było bardzo sympatycznie.Serdecznie dziękujemy.Zdjęcia z wizyty Mikołaja na stronie głównej przedszkola.

 

……