MIKOŁAKI W PRZEDSZKOLU

„Już Mikołaj grzeje sanie, czego pragniesz, niech się stanie.
Każde z marzeń skrytych w głębi, święty Dziadek może spełnić”.

4 grudnia Przedszkole Publiczne w Kłodawie, odwiedził nie kto inny, jak Święty Mikołaj.
Co prawda nie było śniegu, ale Mikołajowi udało się przybyć.
Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych tj. Krasnale, Pszczółki, Smerfy, Motyle oraz Sówki czekały z wielką niecierpliwością na białobrodego. Każdy przedszkolak uzbrojony w czapkę oraz piękne czerwone ubranie wyczekiwał dzwoneczków Mikołaja.
Długo przygotowując się do tego spotkania Mikołaj zjawił się wraz ze swoimi pomocnikami – Panią Mikołajowa „Śnieżynką” oraz Reniferem Rudolfem.
Było mnóstwo śmiechu i radości! Przedszkolaki śpiewały, recytowały i tańczyły dla naszego gościa. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały to, na co najbardziej czekały, czyli prezenty!
Tego dnia nie tylko Święty Mikołaj odwiedziła naszych przedszkolaków. Miłą niespodzianką była wizyta Pani Anny Mołodciak – Wójt Gminy Kłodawa, która jak Mikołaj obdarowała wszystkich prezentami.
Był to dzień pełen radości i uśmiechu, który niewątpliwie wprowadził wszystkich w okres oczekiwania na upragnione Święta Bożego Narodzenia.