ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

7.11.2019 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrali się na sali, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas czas. Pani Dyrektor pięknymi słowami opowiedziała dzieciom jak walczono o wolną Polskę, natomiast reprezentanci grup : Krasnoludków, Pszczółek oraz Smerfów, przedstawili inscenizację Legend Polskich, które spotkały się z gromkimi brawami. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.