SPOTKANIE Z ZAJĄCZKIEM WIELKANOCNYM

SPOTKANIE Z ZAJĄCZKIEM

W naszym przedszkolu bardzo starannie przygotowujemy  się do Świąt Wielkanocnych.

W tym roku wyjątkowo byliśmy zmuszeni przyspieszyć spotkanie z wyjątkowym gościem, jakim jest Zajączek Wielkanocny.

W piątek 26 marca już od rana dzieci czekały na Zajączka widząc ślady jakie zostawił w przedszkolu.  Przedszkolaki na zajęciach poznały tradycje i zwyczaje związane z okresem świątecznym.

Następnie dzieci zebrały się w sali „Pszczółek”, gdzie czekała na nie niespodzianka. Naszych przedszkolaków  odwiedziły dwa Zajączki – Pan Zając oraz jego żona Pani Zającowa, które przekazały wszystkim dzieciom prezenty.

Serdecznie dziękujemy Pani Annie Mołodciak – Wójt Gminy Kłodawa, która obdarowała przedszkolaków słodkimi zajączkami.

Podziękowania należą się również Radzie Rodziców, która również ufundowała prezenty dla wszystkich dzieci.

Cieszymy się, że Zajączki o nas pamiętały!!!