Pszczółki – Bal Karnawałowy 2018

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień    niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą    przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

W dniu 07.02.2018r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, pszczółki, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie  sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego   oraz zdjęć indywidualnych wykonanych przez Panią fotograf.

Następnie „Pszczółki” rozpoczęły wesołą i szaloną zabawę.

Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich

do wesołej zabawy. W czasie tańców organizowane były konkursy i zabawy. Kolorowe światła oraz bańki mydlane były dodatkowymi atrakcjami dla naszych przedszkolaków.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Po kilku chwilach wypoczynku przy słodkim poczęstunku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, kaczuszek, ale i hitów disco polo w wersji dla dzieci.

Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie

w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

……