PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

WIOSNA, WIOSNA ACH TO TY

We wtorek 20 marca (wtorek) wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki wraz z rodzicami na zajęciach otwartych przygotowały kolorowe i wiosenne kwiaty z bibuły.

Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od konkursów, gier i zabaw związanych z tematyką pór roku. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

 

……