Motyle-DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 31 stycznia odbyła się w naszej grupie uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały teatrzyk pt. „Dom pod grzybkiem” opowiadający o przyjaźni i wzajemnej życzliwości. Był pokaz tańca „Polka dla babci i dziadka” oraz taniec disco „Mama Mia”, nagradzane gromkimi brawami.

Nie zabrakło oczywiście piosenek i wierszy dla ukochanych Gości, którzy podziwiali też dekoracje przygotowane we współpracy z uzdolnioną plastycznie Panią Katarzyną Zieleńską. Wykonane przez nią i rodzinę drzewo

dopełniło scenografię jesiennego lasu.

 

 

Poczęstunek dla gości stanowiły wyśmienite ciasta upieczone przez zawsze chętne do pomocy Mamy:

Pani Marlena Mintura, Pani Andżelika Humienna, Pani Joanna Dyrak-Spiliszewska,

Pani Patrycja Kwitkowska, Pani Anita Okulewicz, Pani Hanna Dziewiecka.

 

Radosny, pełen życzliwych słów i uśmiechu nastrój uroczystości sprawił, ze czas upłynął bardzo szybko.

Każda Babcia otrzymała w prezencie wykonane przez dzieci mydełko, a Dziadkowie własnoręcznie wykonaną ramkę ze zdjęciem wnuka lub wnuczki. Dzieciom został podarowany kosz mandarynek, w nagrodę za piękny występ. 

 

           ……