MOTYLE-BAL JESIENI

W grupie Motyli było dziś kolorowo wesoło i bardzo radośnie. Piękne przebrania dzieci dobre humory i zabawowy nastrój stworzyły magiczną atmosferę.. Dynie, wiewiórka, lisek, wilk, jeżyk, muchomorek, pani jesień,to tylko niektóre ze stroje jakie mogłam podziwiać na naszym balu. Dzieci wspólnie bawiły się, tańczyły i śpiewały piosenki. jednym z ulubionych tańców była Macarena i utwór „Pokonamy Huragany” Arki Noego.W przerwie zaprosiłam dzieci na poczęstunek, który zorganizowali rodzice. Dziękujemy również za przyniesione dekoracje. Pracowite małe rączki wykonały również dekorację tablicy na prace. Z tej owocnej współpracy powstało piękne jesienne drzewo. Dzieci pomagały ochoczo w dmuchaniu balonów na bal. Odwiedziła nas również Pani Dyrektor ze smacznym poczęstunkiem. Dzisiejszy dzień zostanie na długo w naszej pamięci. Serdecznie dziękuję rodzicom za zaangażowanie w przygotowania do balu.

……