KRASNOLUDKI – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszej „Bajkolandii” odbyła się 27 listopada.

Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki.

Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Stanisławę Szpyrę.

Z uśmiechem na buziach, w atmosferze radości i przyjaźni minął kolejny, ale jak ważny dla maluszków dzień w przedszkolu.

Miejmy nadzieję, że dzieciom które po raz pierwszy uczestniczyły w tego typu uroczystości na długo utkwi ten dzień w pamięci.

Krasnoludkom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.

 

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pani Wójt Gminy Kłodawa  Anny Mołodciak, za przygotowane prezenty dla dzieci, Pani Dyrektor Stanisławie Szpyrze za książeczki i przypinki, Rodzicom, którzy z kredytem zaufania przekazali pod naszą opiekę Swoje pociechy, a także Pani Paulince za nagranie filmu 🙂