DZIEŃ EUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.

W tym uroczystym dniu odbył się mini akademie artystyczne w grupach. Dzieci zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń oraz piosenek. Pani Dyrektor składając życzenia wręczyła pracownikom nagrody i prezenty za cały rok pracy oraz podziękowała za zaangażowanie w czasie wykonywania swoich obowiązków. Przedstawiciel Rady Rodziców – Pani Anna Hryniewska w imieniu wszystkich rodziców podziękowały za pracę z dziećmi oraz przekazała serdeczne życzenia, a przy okazji wręczyły słodkie prezenty.

W tym dniu pracownicy naszego przedszkola otrzymali również życzenia od Pani Anny Mołodciak – Wójt Gminy Kłodawa oraz Pani Justyny Piotrzkiewicz – Kierownik GOPS – u w Kłodawie.
Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za pamięć oraz serdeczne życzenia.

 

Poniżej w galerii znajdują się zdjęcia oraz filmiki z obchodów Dnia Edukacji Narodowej.