DZIEŃ BABCI I DZIADKA U PSZCZÓŁEK

WIZYTA BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU, CZYLI DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.
Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich.
Tak też było 5 lutego (wtorek) u dzieci z grupy „Pszczółki”, do których licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie i babcie . Przedszkolaki zaprezentowały specjalnie przygotowany program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Dzieci dla swoich gości przygotowały na zajęciach plastycznych prezenty (mucha dla dziadka oraz naszyjnik dla babci), które uroczyście wręczyli w ten wyjątkowy dzień . Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za wizytę w naszym przedszkolu, a rodzicom za upieczenie pysznych ciast.

……