WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO – MAJÓWKA KŁODAWSKA

19 maja (sobota) w czasie trwania Kłodawskiej Majówki ogłoszono wyniki konkursu  plastycznego, którego organizatorem było nasze Przedszkole, a patronat nad nim objęła Pani Wójt Gminy  Kłodawa – Anna Mołodciak oraz Przewodniczący Rady Gminy Kłodawa – Pan Jan Kubera. Motywem przewodnim konkursu był temat „Mała ojczyzna, czyli za co kocham swoją gminę”.

Komisja oceniająca nie miała łatwego zadania. Prace wykonane przez naszych przedszkolaków były na bardzo wysokim poziomie.

Przedszkolaki, które wykonały prace zebrały się pod sceną i oczekiwały tego najważniejszego momentu, jakim było rozdanie nagród i dyplomów.

Żaden uczestnik konkursu nie opuścił  sceny bez upominku.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, a rodzicom takich uzdolnionych dzieci.

……