WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO TEATRU

W środę (18.09) przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do gorzowskiego teatru na spektakl

„Gniewko i Lubinka w Krainie Liter”.
Bajka opowiada o przygodach dobrze już znanych dzieciom przyjaciół, czyli Gniewko i Lubinki. Tym razem wyruszyli
w pełną przygód, pasjonującą podróż do krainy liter – Abecadlikowa. Bohaterowie poznając alfabet, uczą się świata i mają przy tym dużo dobrej zabawy. Kto by pomyślał, że kreski i kółka mogą łączyć się w litery, a litery – w słowa? A dzięki słowom… o tym już trzeba się samemu przekonać, tak jak Gniewko i Lubinka, którzy odkrywają, że każda literka kryje
w sobie coś magicznego – trzeba tylko chcieć się z nimi zaprzyjaźnić.

Spektakl był wypełniony piosenkami i dużą dawką humoru, podczas którego mali widzowie bawili i uczyli się z aktorami.
Nasze przedszkolaki opuścili teatr pełni wrażeń i uśmiechu.