WYCIECZKA DO SADU – PSZCZÓŁKI I SMERFY

Jesień to czas zbiorów warzyw i owoców dlatego pod koniec września 08.10.2019 r. kiedy to sady wypełnione są po brzegi bogactwem witamin i zachęcają do zjadania przepysznych zdrowych owoców, ,,Pszczółki” i „Smerfy” wybrały się na wycieczkę do sadu w Kłodawie. Dzięki uprzejmości właściciela sadu Pana Pawła Kubery (taty Kajtka z grupy „Pszczółki”), dzieci mogły zobaczyć drzewa pełne rumianych jabłek. Przedszkolaki były zachwycone wieloma odmianami owoców i podziwiały dorodne jabłka. Wszyscy uczestnicy wycieczki zostali obdarowani pachnącymi i soczystymi jabłkami. Zapach i błyszcząca skórka owoców były najlepszą zachętą do spożywania witamin. Po spacerze wśród drzew na przedszkolaków czekało ognisko na którym samodzielnie upiekły kiełbaski.
Wycieczka do sadu była bardzo ciekawą lekcją przyrody i wywarła na dzieciach wiele pozytywnych emocji.