WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

 

 

Dzisiaj mamy walentynki
miejcie więc wesołe minki.
Uśmiech niech nie znika z twarzy,
i niech każdy sobie marzy,
byśmy się kochali wkoło.
Wtedy będzie nam wesoło!!!
Walentynki były dla dzieci z przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Tego dnia dzieci ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, zapoznały się z podstawowymi wiadomościami na temat tego święta, bawiły się serduszkami i balonami. Na koniec każde dziecko otrzymało walentynkę: słodkości, ciasteczka w kształcie serduszka oraz walentynkowe baloniki.
To był naprawdę „dzień zakochanych” a dzieci wychodząc z przedszkola zabierały wykonane własnoręcznie walentynki dla najbardziej ukochanych osób w rodzinie.
Nie zabrakło również miłych niespodzianek od przedszkolaków, którzy wzajemnie wręczali sobie wykonane walentynki w domu.
Zróbmy wszyscy śmieszne minki, bo dziś mamy walentynki!!!