TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU
24 września 2018 roku przedszkolaków z naszego Przedszkola odwiedzili aktorzy teatru ART-RE z Krakowa. Na spektakl pod tytułem „Nie ma jak w domu, czyli historia Krecika”.
Przedstawienie opowiada historię krecika mieszkającego pod ziemią, którego znudził dotychczasowy domek i postanawia znaleźć sobie nowy – lepszy. W czasie swojej wędrówki spotyka wiele zwierzątek – pszczołę, wiewiórkę, zająca i sójkę, a każde z nich zaprasza go do swojego domu, jednak krecik stwierdza, że żaden z nich nie jest dla niego odpowiedni. Najwłaściwszy, najbezpieczniejszy i najmilszy okazuje się jego własny domek.

Dzieci z zainteresowaniem śledziły przygody krecika, ale również uczestniczyły w przedstawieniu w aktywny sposób, m. in. skakały z zajączkiem i tańczyły z sójką, a także odpowiadały na zadawane przez zwierzątka pytania.

……