ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

 

W dniu 25.11.2020 r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie jak się okazuje  nie przemija. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji.

Dzieci poznały historię święta misiów, oglądały o nich bajki, prezentację multimedialną przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, brały udział w różnych zabawach ruchowych,  oraz wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.