ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD PRZEDSZKOLAKÓW

PRZEDSZKOLAKI Z „BAJKOLANDII” SKŁADAJĄ ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ.

W środę 19 grudnia 2018 r. dzieci z grupy „Pszczółki” wybrały się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kłodawie gdzie na ręce Pani Justyny Piotrkiewicz – kierownika ośrodka zostały życzenia świąteczno – noworoczne od dzieci i personelu Przedszkola Publicznego w Kłodawie.
Delegacja przedszkolaków wręczyła własnoręcznie zrobiony i ozdobiony stroik oraz kartkę z życzeniami.
Pracownicy GOPS-u obdarowali naszych przedszkolaków świątecznymi paczuszkami.\

W środę dzieci z grupy „Motyle” się z życzeniami do księdza proboszcza Tadeusza Stachury. Przedszkolaki zaśpiewały pastorałkę  „Świeć Gwiazdeczko” oraz złożyły życzenia od całej społeczności naszego przedszkola. Proboszcz otrzymał również skromny podarek w postaci pierniczków upieczonych prze dzieci. Ksiądz nie był nam dłużny i poczęstował pysznym ptasim mleczkiem. Serdecznie dziękujemy.. Niechaj te święta upłyną nam wszystkim w spokoju, radości i miłości ,a w Nowym Roku niechaj się darzy…

Wesołych Świąt…

W poniedziałek 17.12.2018 r. dzieci z grupy Krasnoludki wybrały się do kłodawskiej biblioteki i wręczyły kartkę z życzeniami świątecznymi.

……