ŚWIĄTECZNE CZYTANIE BAJEK – PROGRAM CZYTELNICZY

BAJKA POD CHOINKĘ, CZYLI ŚWIĄTECZNE CZYTANIE BAJEK

W poniedziałek (16 grudnia 2019 r.) w ramach promowania czytelnictwa oraz programów czytelniczych rozpoczęła się akcja „Świąteczne czytanie dzieciom”, czyli zaproszeni goście czytają naszym przedszkolakom opowiadania związane ze świętami Bożego Narodzenia.
W progach naszego przedszkola gościliśmy:
• 16 grudnia (poniedziałek) Panią Annę Mołodciak Wójt Gminy Kłodawa z bajką pt. „Prawdziwe Boże Narodzenie”;

• 17 grudnia (wtorek) Pana Andrzeja Kwiatkowskiego Zastępcę Wójta Gminy Kłodawa z bajką pt. „Prezent dla Świętego Mikołaja”;

• 18 grudnia ( środa ) Pani Karolina Niciejewska Sekretarz Gminy Kłodawa z bajką pt. „Wigilia dla zwierząt”;

• 19 grudnia (czwartek) Pan Damian Żołędziejewski Sołtys miejscowości Kłodawa z bajką pt. „Kulig”.

Przedszkolaki uważnie słuchały opowieści o Świętym Mikołaju i jego najbliższych oraz o wigilijnym stole.

Za wizytę dzieci podziękowały śpiewając kolędy oraz złożyły życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wręczając pierniczki, tradycyjny piernik oraz kartę i bombkę.
Zaproszeni gości również mieli prezent dla naszych przedszkolaków w postaci małych słodkości.

Serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie.