SÓWKI – DZIEŃ MAMY I TATY.

Dnia 24.05.2019r w grupie Sówki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przybyłych na nią gości powitała pani dyrektor przedszkola Kasia Szpyra.Po ciepłych i wzruszających słowach nadszedł  czas na występy dzieci. Przedszkolaki zaprezentowały się recytując wiersze, przedstawiając bajkę ” Calineczka”, śpiewając piosenki, tańcząc oraz grając na instrumentach perkusyjnych.Po części artystycznej wszyscy zostali obdarowani prezentami wykonanymi przez dzieci i zasiedli do wspólnego poczęstunku.

Dziękujemy pani Basi Milczenko, p Helenie Słabosz, p Agnieszce Figmąka, p Agnieszce Cipińskiej za upieczenie ciast na uroczystość oraz p. Wiolecie Pomerenke, p Helenie Hreniak za owoce na uroczystość.