Sówki – Dzień Babci i Dziadka.

Dnia 10.01.2019r w grupie Sówki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli zaproszeni goście.Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny: wiersze, piosenki , inscenizację : Czerwony Kapturek” i taniec oraz wręczając własnoręcznie wykonane upominki. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki bez tremy i odważnie prezentowały swoje umiejętności.Uroczystość zakończyliśmy wspólną gościną przy stole zastawionym owocami i ciastem domowym przygotowanym przez rodziców. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale i dla zaproszonych gości.