SÓWKI – DZIEŃ BABCI I DZIADKA.

Babcie i dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu.Dlatego dzieci z grupy Sówki obchodziły ten dzień bardzo uroczyście. Przybyłych gości powitała dyrektor przedszkola p. K. Szpyra, składając wszystkim babciom i dziadkom życzenia.Również serdeczne życzenia dziadkowie otrzymali od pani wójt Anny Mołodciak, która uczestniczyła w uroczystości.                                                                                                                                                                         Natomiast dzieci przygotowały specjalny program artystyczny dla Babci i Dziadka., recytowały wiersze, śpiewały piosenki , tańczyły i przedstawiły inscenizację „: Zamieszanie w krainie bajek” .W programie artystycznym wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób.  Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.Następnie dzieci wręczyły babciom i dziadkom samodzielnie wykonane prezenty i zaprosiły do wspólnego poczęstunku. To był naprawdę wyjątkowy dzień