SMERFY – DZIEŃ MAMY I TATY

„Droga Mamo, Drogi Tatku,

mamy dla Was dziś po kwiatku.

Dla Was dzisiaj te występy,

choć nam trema depcze pięty.”

Dla naszych przedszkolaków występ z okazji Dnia Mamy i Taty jest z całą pewnością tym najważniejszym w kalendarzu wydarzeń przedszkolnych. Temu wydarzeniu towarzyszy wtedy mnóstwo emocji i zaangażowania ze strony Smerfów.

Dzieci włożyły dużo wysiłku w przygotowania. Przez wiele dni w tajemnicy przed rodzicami uczyły się wierszy, piosenek oraz tańca. Przedszkolaki z wielką radością wykonywały prezenty dla swoich rodziców w trakcie zajęć z kulinarnej logopedii oraz zajęć plastycznych.

Jednym słowem Smerfy włożyły w przygotowania do tego wydarzenia całe swoje serduszka. Niestety w tym roku również nie mogliśmy zaprosić rodziców na występ, ale nagraliśmy nasz występ.

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz fotorelacji.