SMERFY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

KOSMICZNY DZIEŃ BABCI I DZIADKA U „SMERFÓW”

„Święto Babci i Dziadka” to niezwykle ważna data w kalendarzu uroczystości przedszkolnych. Tegoroczny występ był zupełnie inny niż w ubiegłych latach. Dzieci wystąpiły dla swoich Dziadków przed obiektywem kamery. Pandemia uniemożliwiła nam zaproszenie gości do naszego Przedszkola. Takie spotkania mają na celu wzmocnić więź emocjonalną między wnukami i dziadkami. Ukształtować uczucia przywiązania i szacunku do najbliższych. Smerfy przygotowały program artystyczny, w trakcie którego zaprezentowały swoje talenty. Przedszkolaki mimo tremy, dzielnie wystąpiły i włożyły w to całe swoje serduszko.

Wszystkim Babciom i Dziadkom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Mamy nadzieję, że za rok będziemy mogli spotkać się i obejrzeć występ dzieci na żywo.

Składamy również serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy włączyli się w przygotowania do naszego występu.