PSZCZÓŁKI WYCIECZKA DO SALI ZABAW ARKADIA

Sala zabaw – to doskonałe miejsce dla urozmaicenia czasu jaki spędzają maluchy w przedszkolu oraz kształtowanie umiejętności współdziałania i integracji w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. ,,Pszczółki” miały okazję odwiedzić salę zabaw „Arkadia” w Gorzowie Wlkp. w czwartek 30 maja rozpoczynając tym samym świętowanie Dnia Dziecka. Dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, który już na samym początku wzbudził najwięcej emocji, piankowych klocków, huśtawki, zamków dmuchanych. Dodatkowo na dzieci czekał poczęstunek, dyskoteka przy dziecięcych hitach z bańkami mydlanymi, malowanie buziek lub obrazków na rączkach, kolorowe warkoczyki oraz mogły samodzielnie wykonać pyszny deser. Przedszkolaki wrócili do przedszkola zadowoleni choć lekko zmęczeni.

 

……