PSZCZÓŁKI – WIZYTA W HOTELU QUBUS

 

15 kwietnia dzieci z grupy „Pszczółki” odwiedziły czterogwiazdkowy Hotel i restaurację „Qubus”. Po obiektach hotelu oprowadzała nas Pani Katarzyna Szałas. Dzieci miały okazję zobaczyć pokoje hotelowe, centrum odnowy biologicznej z saunami, wanną z hydromasażem i nowoczesną salą fitness. Przedszkolaki zobaczyły jak wygląda sala bankietowa i konferencyjna. Poznały na czym polega praca recepcjonistki, pokojowej, kucharza oraz kelnera. Miały możliwość zajrzenia do kuchni, w której przygotowywane są dania kuchni polskiej i europejskiej oraz do sali śniadaniowej, gdzie na dzieci czekały kulinarne konkursy. Dużą atrakcją był obiad w hotelowej restauracji. Starszaki mogły poczuć się jak specjalni goście siedząc przy pięknie nakrytych stołach, stosując poznane wcześniej zasady savoir-vivre. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy Małego Hotelarza oraz miłe niespodzianki i balony.

……