PSZCZÓŁKI – WALENTYNKI

WALENTYNKI, CZYLI CZERWONE SZLEŃSTWO U PSZCZÓŁEK

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

15 lutego 2021 roku był dla Pszczółek z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się serduszkami oraz zrobiły kolorowy deszcz z serc. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Odbyła się również sesja zdjęciowa w walentynkowych ramkach.

W ten wyjątkowy dzień również przedszkolaki o sobie wzajemnie pamiętały i obdarowały się walentynkowymi słodkościami.

Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka i balonika od pani. Dzień Walentynowy z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń.