PSZCZÓŁKI – WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

14 lutego 2019 roku był dla „Pszczółek” z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, bawiły się chustą. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę – balonika w kształcie serca.
Miłą niespodziankę zrobiła nam Laurka, która obdarowała kolegów i koleżanki cukierkami oraz Franiu, który podarował każdej dziewczynce słodką czekoladę.

……