PSZCZÓŁKI – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM, CZYLI PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w grupie „Pszczółki” odbyła się 26 października. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla wszystkich był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom, statuetkę oraz książeczkę od Pani Wójt Gminy Anny Mołodciak i czekoladki od Pana Jana Kubery Przewodniczącego Rady Gminy. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tak ważnej uroczystości oraz Rodzicom Maksia Gładysza za zdrowe i pyszne babeczki marchewkowe upieczone z okazji Pasowania.

Dziękujemy!!!

……