PSZCZÓŁKI I KRASNOLUDKI – SPOTKANIE Z PILOTEM WOJSKOWYM

PSZCZÓŁKI I KRASNOLUDKI POZNAJĄ CIEKAWE ZAWODY,

CZYLI SPOTKANIE Z PILOTEM SAMOLOTU
W piątek 1 lutego 2019 r. nasze Przedszkole odwiedził niecodzienny gość – pilot wojskowy Pan Ireneusz Winnik. Opowiedział on dzieciom o ciekawej, ale i odpowiedzialnej pracy pilota. Pokazał przedszkolakom m.in. różne lotnicze akcesoria, mapy, zaprezentował kombinezon lotnika, stroje galowe lotnictwa wojskowego, wyjaśnił znaczenie niektórych fachowych określeń i znaków. Dzieci miały tez okazję zobaczyć różne pamiątki Pana Irka z pobytu na misji w Iraku i Afganistanie.
Na zakończenie zajęć dzieci przymierzały i dokładnie oglądały przedmioty przyniesione przez naszego gościa oraz wręczyły laurkę jako podziękowanie za tak ciekawą lekcję.
Pan Lotnika podarował przedszkolakom słodką niespodziankę.

……