PSZCZÓŁKI I KRASNALE W KRAINIE LODU – ZAJĘCIA SENSOPLASTYCZNE

Sensoplastyka® to marka zajęć rozwojowych dla dzieci w wieku od 0 do 100lat. To wielokolorowy, zapachowy obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy! To „jadalna piaskownica”, w której będziemy sypać, mieszać, lepić, malować, zgniatać, wąchać smakować a przede wszystkim kreatywnie się stymulować! Na zajęciach kierujemy się zasadą „mogę, a nie muszę”, zachęcamy dzieci do kreatywnej zabawy. Pracujemy na ziemi, bez fartuszków na odpowiednio przygotowanej do tego przestrzeni zabezpieczonej folią ochronną. Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu produktów spożywczych, dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci starszych.

„W Krainie Lodu”, królowały odcienie bieli i błękitu, a to wszystko w mroźnym klimacie 😉  Dzieci mieszały, ugniatały, lepiły i tworzyły dowolne kształty. A przy tym wszystkim fantastycznie się bawiły. Twórcza zabawa dostarczyła wszystkim uczestnikom zajęć dużo emocji, radości i uśmiechu, co widać na poniższych zdjęciach.