PSZCZÓŁKI – DZIEŃ MAMY I TATY

„Mama i tata – najpiękniejsze słowa świata”

Dzień Mamy i Taty u „Pszczółek”

 22 maja w grupie „Pszczółki” odbywała się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której małe przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny składający się z wierszy, piosenek, tańca oraz krótkiej bajeczki o misiach. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki oraz świętowały przy przygotowanym poczęstunku.
Uroczystości z okazji „Dnia Mamy i Taty” dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia.

Dziękujemy jeszcze raz rodzicom Julci Ciecierskiej za owoce i słodkości oraz rodzicom Marysi Milczenko za pyszne babeczki.

……