Pszczółki – Dzień Babci i Dziadka

Upływający tydzień minął pod hasłem obchodów

Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z grup Pszczółki  23 stycznia (wtorek) zaprosiły swoje babcie i dziadków na przedszkolną uroczystość, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz przedstawiły krótką inscenizację wiersza „Rzepka”. Babcie i dziadkowie pełni zachwytu bili gromkie brawa, a jako wyraz wdzięczności otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki.

Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!

Rodzicom natomiast dziękujemy za ogromne zaangażowanie oraz pomoc w przygotowaniu tak ważnego wydarzenia.

……