PSZCZÓŁKI – DZIEŃ BABCI I DZIADKA

PSZCZÓŁKOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…” te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się
28 stycznia 2021 r. w grupie „Pszczółek”.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami
w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Dzieci
z grupy „Pszczółek” w tym dniu niestety nie mogły zaprosić do przedszkola swoich najbliższych.
W ramach uroczystości został nagrany materiał wideo. Dzięki temu Babcie i Dziadkowie obejrzą w swoich domach. Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dodatkową niespodzianką jest inscenizacja wiersza Julina Tuwim pt. „Rzepka”. W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu. Wyrazy podziękowania należą się również rodzicom za pomoc
w przygotowaniu uroczystości.

Jak wyglądała niespodzianka zobaczcie sami.