PSZCZÓŁKI – BAL KARNAWAŁOWY 2021

BAL KARNAWAŁOWY U PSZCZÓŁEK

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale.
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było we wtorek 2 lutego , kiedy u „Pszczółek” odbył się wielki karnawałowy bal. W przedszkolu tego dnia pojawiły się pieski, biedronki, świnki, jednorożce, dinozaury. Oprócz nich nie zabrakło księżniczek, rycerzy, policjantów, wojowników Ninja, szeryfów, wojskowych i wiele, wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej
i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał
z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem. Po szalonej zabawie był też czas na poczęstunek.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w organizacje balu.