PRZEDSZKOLAKI W GORZOWSKIEJ FILHARMONII

PRZEDSZKOLAKI W FILHARMONII
6 czerwca dzieci z grupy „Pszczółki”, „Krasnoludki” i „Smerfów” wybrały się do Filharmonii Gorzowskiej na musical ,,Dogonić Pippi”, który powstał przy udziale dzieci.
,,Dogonić Pippi” to tytuł kolejnej produkcji musicalowej, która cieszy się ogromną popularnością dzieci i młodzieży. Jest to opowieść muzyczna
o Pippi Pończoszance Astrid Lindgren, która mieszka jedynie z małpką Panem Nilssonem i koniem. Widowisko niewątpliwie zasługuje na uwagę
ze względu na to że bierze w nim udział kilkadziesiąt młodych tancerzy, muzyków oraz uzdolnione wokalnie i aktorsko dzieci.
Dzieciom przedstawienie dostarczyło wiele pozytywnych emocji, gdyż przygody małej dziewczynki były wesołe i wywołują uśmiech na twarzy. Sama postać Pippi była bardzo pogodna, a jej strój zabawny. Jej zachowanie nietypowe i wzbudzające zainteresowanie dzieci.
Nasze przedszkolaki wyszły z przedstawienia bardzo zadowoleni.