PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w  naszej „Bajkolandii” odbyła się 25.10.2019r. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła  przemową Pani Dyrektor Stanisława Szpyra, która pięknymi słowami opowiedziała o przygotowaniach dzieci do tak ważnego dla nich dnia. Nasi mali artyści zaprezentowali wierszyki, piosenki oraz tańce. Dla większości z nich, był to pierwszy tak ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie każdego ramienia przedszkolaka, ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla naszych Krasnoludków, było to wielkie przeżycie a dla Rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.