MOTYLE- WIZYTA KOSZYKAREK KATARZYNA DŹWIGALSKA Z SHARNEE ZOLL- NORMAN

We wtorek w naszej grupie pojawili się ciekawi goście.Odwiedziła nas mama Dawida Dźwigalskiego wraz z koleżanką z drużyny i opowiadały nam o niezwykle ciekawym zawodzie sportowca.Obie panie zawodowo grają w koszykówkę i podczas swojej kariery miały okazję podróżować po całym świecie.Dzieci miały okazję wykonać kilka prostych ćwiczeń z piłkami i ćwiczyły refleks podczas próby zabrania piłki pani Sharnee. Gdy Pani Kasia opowiadała nam o swojej pasji dzieci mogły podziwiać medale ,które zdobyła podczas swojej kariery zawodowej.Pani Sharnee pokazała nam swoje umiejętności  i pobawiła się z naszymi podopiecznymi.Dzieci miały za zadanie odebrać piłkę -okazało się to niezłym wyzwaniem.Dowiedzieliśmy się jaką rolę w drużynie pełnią niższe zawodniczki a jaką wyższe i ze sport zawodowy daje ogromne możliwości.Rozwija nie tylko ciało ale także hartuje ducha i pozwala na zwiedzanie i poznawanie wielu ciekawych krajów i ludzi.Zachęcamy gorąco wszystkie dzieci do aktywności fizycznej i na mecze naszej wspaniałej mamy Katarzyny Dźwigalskiej i Sharnee Zoll-Norman.
Pod koniec wizyty dzieci dostały piękny upominek w postaci klubowych smyczy , za który pięknie dziękujemy.

……