MOTYLE- WARSZTATY W SPICHLERZU

Dziś wybraliśmy się do gorzowskiego Spichlerza na zorganizowane warsztaty plastyczne.Dzieci malowały przepiękne gipsowe ramki, co w połączeniu z ich malarską twórczością dało wspaniały efekt. Ramki są oryginalne , jedyne w swoim rodzaju.Dzieci również wykonywały storczyka z płatków kosmetycznych.Obie prace są dobrym prezentem dla babci i dziadka.Podczas zajęc dzieci wykazały się swoją twórczością i kreatywnością, podglądały siebie wzajemnie i podsuwały sobie pomysły.Oto fotorelacja z naszej wycieczki. Każda wspólnie wykonana praca buduje i zacieśnia relacje.Podczas zajęć wzajemnie sobie podpowiadały i prowadziły ciekawe rozmowy o swoich babciach i dziadkach.Wszystkim babciom i dziadkom w dniu ich święta życzymy zdrowia pogody ducha i pociechy z wnucząt.