MOTYLE I SÓWKI W TEATRZE

MOTYLE I SÓWKI W TEATRZE
Dziś nasza grupa i grupa Sówek wybrała się wspólnie do teatru na przedstawienie pt:”ZIMOWA PODRÓŻ JACKA I PLACKA”

Jest to zabawnie opowiedziana historia o dwóch psotliwych i leniwych bliźniakach z powieści Kornela Makuszyńskiego Poprzednio chcieli ukraść księżyc, a tym razem bracia wpadli na zupełnie inny pomysł. Oto zbliżają się święta, a Jacek i Placek mają dość czekania na Świętego Mikołaja.Opuszczają rodzinny Zapiecek i wyruszają w świat na poszukiwania Mikołaja, aby jako pierwsi dostać wymarzone gwiazdkowe prezenty. Podczas wędrówki spotkają pewnego bardzo znanego drewnianego pajacyka, tajemniczą Żmiję, w odległej mroźnej krainie docierają do pałacu Królowej Śniegu.Przedstawienie bogate w oprawę muzyczną i z dynamicznie zmieniającą sie akcją.Polecamy!!

……