MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

„Już Mikołaj grzeje sanie, czego pragniesz, niech się stanie.
Każde z marzeń skrytych w głębi, święty Dziadek może spełnić”.

6 grudnia Przedszkole Publiczne w Kłodawie, odwiedził nie kto inny, jak Święty Mikołaj.

Co prawda nie było śniegu, ale Mikołajowi udało się przybyć.

Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych tj. Krasnale, Pszczółki, Smerfy, Motyle oraz Sówki czekały z wielką niecierpliwością na białobrodego. Każdy przedszkolak uzbrojony w czapkę oraz piękne czerwone ubranie wyczekiwał dzwoneczków Mikołaja.

Długo przygotowując się do tego spotkania Mikołaj zjawił się wraz ze swoimi pomocnikami – Reniferem oraz  Panią Wójt Gminy Kłodawa Anną Mołodciak.

Było mnóstwo śmiechu i radości! Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały  to, na co najbardziej czekały, czyli prezenty!

Był to dzień pełen radości i uśmiechu, który niewątpliwie wprowadził wszystkich w okres oczekiwania na upragnione Święta Bożego Narodzenia.