MALI PIŁKARZE NA DUŻYM TURNIEJU

W sobotnie przedpołudnie 26 stycznia 2019 r. w Hali Sportowej w Kłodawie odbywał się II Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kłodawa organizowany przez Klub Piłkarski GKP Kłodawa, dające możliwość wspólnego spędzenia wolnego czasu dla tych małych i „dużych” piłkarzy.
Jesteśmy bardzo dumni z tego, iż w szeregach młodych sportowców można było dostrzec wychowanków naszego Przedszkola – są to dzieci 3 – letnie z grupy „Pszczółki” oraz „Krasnoludki. Mali piłkarze zaprezentowali swoje umiejętności piłkarskie oraz wzięli udział w losowaniu grup eliminacyjnych w tym turnieju. Za wykonanie tak odpowiedzialnego zadania otrzymali słodkie paczki od Pani Anny Mołodciak – Wójta Gminy Kłodawa.
Nasi przedszkolni sportowcy na co dzień trenują w grupie małych piłkarzy o nazwie „Zielone Lwy”.

 

……